8755 MIDNIGHT CRYSTAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8755 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1556kg |